Liiva Müük

Liiva Müük ja Transport

Telli materjal kiirelt ja mugavalt | Otse internetist koduaeda

Pakume väike- ja suurtarbijatele Tallinna ja Harjumaa lähiümbruses kvaliteetset liiva müüki ja transporti mõistliku hinnaga. Liiva müügiga tegeleme peamiselt ülalmainitud piirkonnas. Liiva hind sõltub sihtkohast ja liiva kogusest. Toome liiva Männiku ja Kiiu karjäärist ning soovi korral toome teile liiva otse koju kätte. Meie tootevalikus on ehitusliiv ja sõelutud liiv. Pakume täiteliiva, ehitusliiva ja sõelutud liiva.

Ehitusliivaks nimetatakse liiva, mis ei sisalda liigselt peeneid ja jämedaid terasid, see on hea ja kvaliteetne materjal ehitusega seotud tegevusteks sealhulgas betooni täiteks, teedeehituseks ja sillutisteks. Liiva müügiga tegeleme ka sõelutud liiva osas. Sõelutud liiv on kuivatamise ja sõelumise läbi saadud ühtlase koostisega liiv, kust on eemaldatud kõik muud elemendid. Kvaliteetse liiva transpordime otse kliendi ukseni. Liiv, liiv on tähtis ehitusmaterjal ning tööstuslik toode.
Täiteliiv ja ehitusliiv sobib torustike, kraavide, vundamentide jms ümbruse täiteks. Samuti tee muldkehas dreenkihiks, mille eesmärgiks on vee ära juhtimine. Täiteliiv võib sisaldada üksikuid suuremaid kive.

Liiva ja täiteliiva võimalikud kasutusalad on ehitusliivana ehitusmaterjalide tootmiseks ja ehitusel segude ja betooni valmistamisel ning asfaldisegude koostises. Täiteliiva kasutatakse teedeehituses, ehitusel vundamentide, kaevikute ning trasside rajamisel, haljastusalade ja platside täitematerjalina. Pakume ka transporti karjäärist soovitud sihtkohta.

Liiva müügihinnad:

Liiv + transport 20t 150.- €
Kalluri Teenus 1h – 70.- € / 1km – 1,6 € * Hindadele lisandub käibemaks

Liiva ostmiseks Helistage Telefonil +372 5395 3788 või saatke paaritus: marek.laanmae@mail.ee